مورینتس: نخریدن امباپه تصمیم درستی از رئال بود

ساخت وبلاگ
چکیده : مورینتس: نخریدن امباپه تصمیم درستی از رئال بود فرناندو مورینتس، مهاجم سابق رئال مادرید، به دفاع از... با عنوان : مورینتس: نخریدن امباپه تصمیم درستی از رئال بود بخوانید :

مورینتس: نخریدن امباپه تصمیم درستی از رئال بود

فرناندو مورینتس، مهاجم سابق رئال مادرید، به دفاع از تصمیم رئال برای عدم جذب کیلیان امباپه پرداخت و مدعی شد که این بازیکن ابتدا باید ثابت کند در سطح رئال هست یا نه.

به گزارش "ورزش سه"، شایعات بسیاری در مورد حضور امباپه در رئال شنیده می شد؛ ولی این پاری سن ژرمن بود که در نهایت ستاره فرانسوی را به خدمت گرفت. در حالی که برخی هواداران رئال از این موضوع ناراحت بودند، مورینتس آن را تصمیم درستی دانست.

او گفت:" با توجه به اینکه رئال فصل گذشته فوق العاده بود، آنها نیاز چندانی به بازیکن ندارند. بازیکنی مثل امباپه به هر تیمی که بخواهد می رود. معمولا، وقتی یک فصل ضعیف پشت سر گذاشته اید، بازیکن جدید می خرید. به نظر من رئال خوب کار کرده و با نخریدن بازیکن بزرگ، تصمیم درستی گرفته است. امباپه بازیکن فوق العاده ای است و این فرصت را دارد که وارد یک سطح جدید شود. فقط در آن حالت است که می تواند برای رئال بازی کند. برای بازی کردن برای رئال معمولا باید در بهترین فرم تان باشید."

مورینتس,نخریدن,امباپه,تصمیم,درستی,...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت: 5:47