تونی کروس به بازی با رئال بتیس می‌رسد

ساخت وبلاگ
چکیده : تونی کروس به بازی با رئال بتیس می رسد بالاخره پس ازمدت ها یک خبر خوب هم به زیدان رسید! ... با عنوان : تونی کروس به بازی با رئال بتیس می‌رسد بخوانید :

بالاخره پس ازمدت ها یک خبر خوب هم به زیدان رسید!

طرفداری - تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید که بازی این تیم مقابل رئال سوسیداد را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، امروز - دوشنبه - به تمرینات برگشت و به بازی با رئال بتیس می رسد.

به گزارش as، کروس یکی از بی شمار غایب کهکشانی ها برای بازی حساس در آنوئتا بود. در کنار کریم بنزما، متئو کواچیچ، مارسلو،کریستیانو رونالدو و خسوس وایخو، کروس هم با غیبت در آخرین تمرین پیش از بازی تیم، دست زیزو را برای دیداری که سه امتیازش از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار بود، حسابی بست. هر چند که سفیدپوشان موفق شدند با درخشش مایورال، بالاخره به مسیر پیروزی در لالیگا بازگردند.

امروز اما خبرهای مثبتی به زیدان رسید. علاوه بر اینکه رونالدو و مارسلو مشکلی برای بازی چهارشنبه برابر رئال بتیس نخواهند داشت، تونی کروس نیز در تمرینات گروهی شرکت کرد تا نشان دهد که مشکلی برای این بازی ندارد. گرچه در تمرین امروز، کواچیچ، وایخو، بنزما و تئو هرناندز به دلیل مصدومیت غایب بودند. تئو در بازی با رئال سوسیداد از ناحیه کتف آسیب دید و مشخص نیست چه اندازه از میادین دور خواهد بود. دنی کارواخال هم به تنهایی تمرین کرد.

میرسد,...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت: 5:47