رئال 0 - 1 بتیس؛ بازگشت رونالدو هم افاقه نکرد!

ساخت وبلاگ
چکیده : فاصله 7 امتیازی با صدر؛ رئال 0 - 1 بتیس؛ بازگشت رونالدو هم افاقه نکرد! رئال مادرید با گل ثانیه های پ... با عنوان : رئال 0 - 1 بتیس؛ بازگشت رونالدو هم افاقه نکرد! بخوانید :

فاصله 7 امتیازی با صدر؛

رئال 0 - 1 بتیس؛ بازگشت رونالدو هم افاقه نکرد!

رئال مادرید با گل ثانیه های پایانی سابرینا مغلوب بتیس شد تا فاصله با صدر به 7 امتیاز برسد.

به گزارش "ورزش سه"، بازی با برتری بتیس آغاز شد و این تیم می توانست در همان دقیقه 4 روی ناهماهنگی مدافعان رئال مادرید به گل برسد؛ اما ضربه سانابریا در آستانه ورود به دروازه توسط کارواخال بیرون کشیده شد تا رئال از دریافت یک گل حتمی نجات پیدا کند.

در دقیقه 10 و روی پاس راموس، رونالدو می توانست با یک ضربه پشت پا دروازه بتیس را باز کند؛ اما مدافعان بتیس مانع باز شدن دروازه شدند. دقایقی بعد و روی نفوذ مودریچ، این ستاره کروات می توانست زننده گل اول تیمش باشد؛ اما ضربه او نیز به تور کنار دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 28 و روی پاس گرت بیل، رونالدو فرصت خوبی برای گلزنی داشت؛ اما ضربه او با عکس العمل آدان همراه بود.

در دقیقه 35، فابیان می توانست بر خلاف جریان بازی بتیس را پیش اندازد؛ اما ضربه محکم او با واکنش دیدنی ناواس مواجه شد.

در اواخر نیمه اول و روی همکاری مودریچ و ایسکو، ستاره تکنیکی و اسپانیایی رئال مادرید در آستانه زدن گل اول بود؛ اما ضربه او با مهار فوق العاده آدان همراه بود تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، دامنه حملات کهکشانی ها ادامه یافت و در دقیقه 51 رونالدو بهترین فرصت را از دست داد. روی نفوذ دیدنی گرت بیل و ارسال عرضی او، رونالدو تقریبا مقابل دروازه خالی صاحب موقعیت شد؛ اما ضربه او از بالای دروازه به یبرون رفت.

لحظاتی بعد و روی اشتباه مدافعان رئال، فرانسیس فرصت خوبی برای زدن گل برتری داشت؛ اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه خارج شد.

در ادامه و روی حرکت زیبای رونالدو، کارواخال می توانست کار بتیس را تمام کند؛ اما ضربه او از دهانه دروازه به دیرک برخورد کرد.

در دقیقه 75 این بار گرت بیل با یک ضربه پشت پای فوق العاده فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت؛ اما ضربه او بعد از واکنش آدان به دیرک دروازه برخورد کرد.

در ادامه رئال تلاش زیادی برای شکستن قفل دروازه بتیس داشت؛ اما سد محکم دفاع حریف اجازه خلق موقیعت را نیز به آنها نمی داد. در ثانیه های پایانی ضربه سر مایورال نیز با مهار آدان همراه بود.

اما در ثانیه های پایانی و روی تعلل مدافعان رئال، ضربه سر سانابریا وارد دروازه ناواس شد تا بتیس با یک گل حریف نامدار خود را مغلوب کند.

بتیس؛,بازگشت,رونالدو,افاقه,...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت: 5:47