زیدان: رئال مادرید تنها یک مشکل دارد

ساخت وبلاگ
چکیده : زیدان: رئال مادرید تنها یک مشکل دارد زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در مورد شکست تیمش ... با عنوان : زیدان: رئال مادرید تنها یک مشکل دارد بخوانید :

زیدان: رئال مادرید تنها یک مشکل دارد

زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در مورد شکست تیمش برابر بتیس صحبت کرد.


به گزارش "ورزش سه"، کهکشانی ها در خانه با تک گل دقایق پایانی مغلوب بتیس شدند تا علاوه بر از دست دادن رکورد گلزنی خود، اختلاف این تیم با صدر جدول به 7 امتیاز برسد.

باخت به بتیس: "فوتبال اینگونه است و زمانی که شما نخواهید توپ ها را وارد دروازه کنید چنین اتفاقی رخ می دهد. اگرچه ما خیلی خوب بازی نکردیم؛ اما معتقدم نمایش بدی هم نداشتیم؛ اما امروز انگار توپ نمی خواست وارد دروازه بتیس شود. از نظر من تنها مشکل رئال به گل تبدیل نشدن موقعیت هاست."

شروع ضعیف در بازی های خانگی: "در سه بازی ابتدایی نتایج قابل قبولی نگرفتیم و گرچه ما فکر نمی کردیم اوضاع اینگونه پیش برود؛ اما امکان تغییر گذشته نیز وجود ندارد.

آنچه قابل تغییر است بازی بعدی و تلاش برای ارائه بهترین عملکرد است و ما باید در بازی بعدی خود در خانه تمام تلاش خود را برای پیروز شدن بکنیم.

شروع ما در بازی های خانگی این فصل به اندازه کافی خوب نبوده است و این موضوع کاملا واضح است. اما من به کلمه آرامش علاقه دارم و معتقدم باید برای آینده آرامش خود را خصوصا در استادیوم خانگی خود حفظ کنیم."

عملکرد رونالدو: "ما از حضور رونالدو در تیم بسیار خوشحال هستیم و او در کنار تیم خواهد بود."

زیدان,مادرید,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت: 5:47