تمدید قرارداد رکوردشکن رئال با هواپیمایی امارات

ساخت وبلاگ
چکیده : تمدید قرارداد رکوردشکن رئال با هواپیمایی امارات هواپیمایی امارات ۵ سال دیگر به همکاری تجاری خود با ... با عنوان : تمدید قرارداد رکوردشکن رئال با هواپیمایی امارات بخوانید :

تمدید قرارداد رکوردشکن رئال با هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات ۵ سال دیگر به همکاری تجاری خود با کهکشانی ها ادامه خواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، نشریه مارکا اعلام کرد که باشگاه رئال مادرید قرارداد خود را با اسپانسر پیراهنش، خطوط هوایی امارات تا سال 2022 تمدید و به موجب این قرارداد سالانه 70 میلیون یورو از این شرکت اماراتی دریافت خواهد کرد.

به این ترتیب کهکشانی ها از حیث کسب درآمد سالانه از اسپانسر پیراهن از دو رقیب اصلی خود، یعنی بارسلونا و منچستریونایتد سبقت گرفتند.

بارسلونا به موجب قراردادی که با شرکت ژاپنی راکوتن بسته، سالانه 55 میلیون یورو می گیرد. این در حالی است که شیاطین سرخ هم از محل قراردادشان با شرکت خودروسازی شورولت آمریکا، سالانه 62 میلیون یورو دریافت می کنند.

خبر تمدید قرارداد با خطوط هوایی امارات هنوز به صورت رسمی توسط باشگاه رئال مادرید تأیید نشده اما به گزارش سایت پالکو 23 اسپانیا، این قرارداد به امضای طرفین رسیده است.

در همین حال نشریه مارکا از تلاش باشگاه رئال مادرید با عقد قراردادی جدید با دیگر اسپانسر بزرگش شرکت آدیداس خبر داده است. این نشریه از تلاش رئالی ها برای عقد قرارداد با شرکت آلمانی تولید کننده لوازم و پوشاک ورزشی خبر داد که این تیم را در رده نخست پردرآمدترین تیم ها از محل قرارداد با تأمین کننده پوشاک ورزشی شان قرار می دهد.

تمدید,قرارداد,رکوردشکن,هواپیمایی,امارات,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت: 5:47