رونالدو: اگر رئال بخواهد، دوباره لاغر می‌شوم

ساخت وبلاگ
چکیده : رونالدو: اگر رئال بخواهد، دوباره لاغر می شوم رونالدو، اسطوره فوتبال برزیل مدعی شد که اگر رئال مادر... با عنوان : رونالدو: اگر رئال بخواهد، دوباره لاغر می‌شوم بخوانید :

رونالدو: اگر رئال بخواهد، دوباره لاغر می شوم

رونالدو، اسطوره فوتبال برزیل مدعی شد که اگر رئال مادرید به او نیاز داشته باشد، دوباره لاغر خواهد کرد و خود را آماده بازی کردن می کند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال با نتایج ضعیفی که اخیرا کسب کرده، 7 امتیاز با صدر جدول یعنی بارسلونا فاصله دارد. رونالدو پس از 5 جلسه محرومیت به میادین بازگشت ولی بازگشت او نیز برای تیم کارساز نبود؛این در حالیست که کریم بنزما به علت مصدومیت قادر به همراهی تیم نیست. حال رونالدو، اسطوره فوتبال برزیل و مهاجم سابق رئال مدعی شد که اگر این تیم به او نیاز داشته باشد، حاضر است خود را آماده بازی کند.

او گفت:" ما بازیکنان زیادی داریم که می توانند گلزنی کنند و مطمئنم که این برای ما مشکلی نخواهد بود. اگر اتفاقی رخ دهد و به من نیازی باشد، خودم را دوباره آماده بازی خواهمکرد."

رونالدو درباره شرایط رئال گفت:" فکر نمی کنم رئال در چند سال اخیر مشکلی داشته باشد. آنها توانایی خود را نشان داده اند. فصل گذشته وارد دوره ای مثل امسال شدند ولی قهرمان لیگ و چمپیونزلیگ شدند. فکر می کنم این شروع لیگ است. حتی پس از بردن تمام جام ها، 3 شکست باعث شده که شک و شبهه هایی به وجود بیاید ولی قطعا هیچ شکی به توانایی این تیم وجود ندارد."

رونالدو,بخواهد،,دوباره,میشوم,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت: 5:47