واکنش سرمربی بارسا به بحران رئال مادرید

ساخت وبلاگ
چکیده : واکنش سرمربی بارسا به بحران رئال مادرید ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در مورد دیدار این هفته تیمش... با عنوان : واکنش سرمربی بارسا به بحران رئال مادرید بخوانید :

واکنش سرمربی بارسا به بحران رئال مادرید

ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در مورد دیدار این هفته تیمش برابر جیرونا صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، با اختلاف 7 امتیاز با رئال مادرید، بلوگرانا در حال حاضر شرایط خوبی را تجربه کرده و با اقتدار در صدر جدول لالیگا قرار دارد.

اوضاع رئال:"یک ماه پیش به نظر می رسید شرایط ما فاجعه بار است؛ اما اوضاع هفته به هفته تغییر می کند و بسته به نتایج بعضی تیم ها در شرایط خوبی قرار دارند و اوضاع برای برخی اینگونه نیست.

درست است که رئال مادرید در حال حاضر 7 امتیاز از ما عقب است؛ اما بارسا با سویا نیز 2 و با اتلتیکو مادرید نیز 4 امتیاز فاصله دارد؛ اما در فوتبال همه چیز قابل تغییر است."

دیدار برابر جیرونا: "این تیم در دیدار خانگی هفته گذشته خود برابر سویا لایق باختن نبود و من بازی آنها را دیدم. جیرونا نمایش خوبی برابر سویا داشت و بازی فردای ما برابر این تیم بسیار مهم خواهد بود.

ما باید بدانیم که آنها از شرایط عادی با انگیزه تر خواهند بود و این موضوع را در ذهن خود داشته باشیم، زیرا ما یک دربی را پیش رو داریم که فاکتورهای خاص خودش را دارد."

استراحت دادن به مسی: "او در بازی قبلی خود 4 گل به ثمر رسانده و معمولا من نباید به چنین بازیکنی استراحت بدهم، زیرا مسی در امر گلزنی در حال حاضر مصمم است و ما او را دربهترین شرایط ممکن می بینیم."

واکنش,سرمربی,بارسا,بحران,مادرید,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت: 5:47