زیدان و یک معضل جدید برای بازی با آلاوس

ساخت وبلاگ
چکیده : زیدان و یک معضل جدید برای بازی با آلاوس تونی کروس، ستاره آلمانی رئال امروز نتوانست تمرین کند و بازی... با عنوان : زیدان و یک معضل جدید برای بازی با آلاوس بخوانید :

زیدان و یک معضل جدید برای بازی با آلاوس

تونی کروس، ستاره آلمانی رئال امروز نتوانست تمرین کند و بازی فردا برابر آلاوس را از دست خواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال خود را برای بازی حساس فردا برابر آلاوس مهیا می کند. رئال این روزها اوضاع مساعدی ندارد و پس از شکست برابر بتیس تا رتبه هشتم سقوط کرده است.

پس از گذشت تنها 5 هفته از لالیگا،رئال خود را در فاصله 7 امتیازی بارسا می بیند که بی شک این مساله فشار مضاعفی را به بازیکنان وارد خواهد کرد.

تمرین امروز رئال در شرایطی به انجام رسید که تونی کروس همچون کوواچیچ، بنزما، مارسلو و تئو هرناندز در آن حضور نداشت. کروس که بازی با سوسیداد را از دست داده بود ولی مقابل بتیس 90 دقیقه به میدان رفت،بار دیگر مصدوم شده و فردا برابر آلاوس غایب خواهد بود.

ناچو فردا به جای مارسلوی مصدوم بازی می کند و احتمالا زیدان به کارواخال هم استراحت خواهد داد. پیش بینی می شود که اشرف حکیمی به جای او به میدان برود.

کارواخال در این فصل بیش از همه بازیکنان بازی کرده و زیدان قصد ندارد در بازی نه چندان دشوار فردا روی او ریسک کند. راموس و ناواس از حیث تعداد دقایق حضور در میدان، پس از کارواخال قرار دارند.

زیدان,آلاوس,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت: 5:47