مارکا اعلام کرد؛ کاپیتان راموس، ستاره بعدی که قراردادش را با رئال مادرید تمدید خواهد کرد

ساخت وبلاگ
چکیده : مارکا اعلام کرد؛ کاپیتان راموس، ستاره بعدی که قراردادش را با رئال مادرید تمدید خواهد کرد ب... با عنوان : مارکا اعلام کرد؛ کاپیتان راموس، ستاره بعدی که قراردادش را با رئال مادرید تمدید خواهد کرد بخوانید :

به نظر می رسد پرز حواسش به همه ستاره های تیمش است.

طرفداری- این روزها در باشگاه رئال مادرید بازار تمدید قرارداد ستاره های این تیم داغ است و فلورنتینو پرز یکی پس از دیگر قرارداد بازیکنان خوبش را تمدید می کند تا از بابت آن ها خیال خود و هواداران راحت شود.

به گزارش MARCA، در همین مورد پس از اینکه در هفته های اخیر قرارداد ایسکو و مارسلو و کارواخال و کریم بنزما تمدید شد، نوبت به کاپیتان تیم یعنی سرخیو راموس رسیده است تا قرار دادش را برای یک سال دیگر با سفیدها تمدید کند. به گفته این منبع قرارداد فعلی راموس که در سال 2015 تمدید شد ال ژوئن 2020 اعتبار دارد و با تمدید قرارداد جدید تا پایان ژوئن 2021 اعتبار خواهد داشت و پرز می خواهد به نوعی قدردانی باشگاه را از درخشش این کاپیتان محبوب در بین هواداران به وی نشان دهد.

گفتنی است در صورت ادامه حضور راموس در باشگاه تا سال 2021 مدت زمان حضور وی در رئال 17 ساله خواهد شد و وی را بیش از پیش در بین هواداران رئال مادرید محبوب خواهد کرد.

مارکا,اعلام,کاپیتان,راموس،,ستاره,قراردادش,مادرید,تمدید,خواهد,...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت: 5:47