زیدان: لالیگای بدون بارسلونا را نمی توانم تصور کنم؛ کریستیانو بی صبرانه منتظر چهارشنبه شب است | بلاگ

زیدان: لالیگای بدون بارسلونا را نمی توانم تصور کنم؛ کریستیانو بی صبرانه منتظر چهارشنبه شب است

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

سرمربی فرانسوی در رابطه با دیدار فردا ظهر خود برابر لوانته در کنفرانس خبری شرکت کرد.

طرفداری- تیم فوتبال رئال مادرید ظهر شنبه در اولین دیدار هفته سوم لالیگا به مصاف لوانته خواهد رفت و به همین منظور زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی در کنفرانس خبری پیش از این دیدار شرکت کرده است. نشریه مارکا صحبت های وی را چنین پوشش داده است:

تمامی بازیکنانم برای من بسیار مهم هستند؛ چه مثلث بی بی سی و چه آسنسیو و ایسکو. در تیم من تمامی بازیکنان شانس بازی دارند و بازی می کنند ولی مهم ترین چیز این است که آن ها از اهمیتشان برای تیم با خبر باشند.

از درخشش آسنسیو شگفت زده نشدم و کاری که او برای تیم می کند فوق العاده است و مهم ترین مسئله این است که باید مراقب او باشیم و وی را در آرامش قرار دهیم. او همچنان می تواند پیشرفت کند و برای این به آرامش زیادی نیاز دارد. او هرگز نباید درگیر حواشی بیرون زمین شود.

وی در مورد داوران نیز گفت:

داوران همیشه سعی می کنند بهترین عملکرد را داشته باشند اما گاهی اشتباه می کنند که البته آن ها هم انسان هستند و طبیعیست ولی می توانند پیشرفت کنند.

جدایی بارسلونا از لالیگا

در رابطه با بارسلونا من نمی دانم که چه چیزی آنجا رخ می دهد. این یک بحث دشوار است اما من امیدوارم که یک لیگ بدون آن ها داشته باشیم و من این را نمی خواهم. به عنوان یک هوادار فوتبال من دوست دارم و نمی توانم یک لیگ بدون بارسلونا را ببینم.

کریستیانو رونالدو و لیگ قهرمانان

او دیگر نمی تواند صبر کند. او نمی تواند در لیگ بازی کند ولی در تیم ملی درخشان بوده است و چهارشنبه می تواند برای ما بازی کند. هم ما خوشحال هستیم و هم او.

زیدان,لالیگای,بدون,بارسلونا,توانم,تصور,کنم؛,کریستیانو,صبرانه,منتظر,چهارشنبه,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44