رئال مادرید 1-1 لوانته؛ امتیازهایی که شاید زیدان حسرت آن ها را بخورد

ساخت وبلاگ
چکیده : رئال مادرید 1-1 لوانته؛ امتیازهایی که شاید زیدان حسرت آن ها را بخورد از ساعت 15:30 دو تیم ... با عنوان : رئال مادرید 1-1 لوانته؛ امتیازهایی که شاید زیدان حسرت آن ها را بخورد بخوانید :

از ساعت 15:30 دو تیم رئال مادرید و لوانته در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند.

مشخصات بازی

شنبه 18 شهریور 1396 (9 سپتامبر 2017)

هفته 3 لالیگای 18-2017 اسپانیا؛ ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید

گلزنان: لوکاس وازکز 36 (برای رئال مادرید) ؛ ایوی 12 (برای لوانته)

گزارش بازی

با توجه به تساوی رئال مادرید برابر والنسیا این بازی برای رئالی ها اهمیت ویژه ای داشت اما زیدان با فرستادن ترکیبی جدید به نظر نمی رسید برای پیروزی در این بازی زیاد نگران باشد.

بازی با حملات رئال و فشار این تیم بر روی دروازه لوانته آغاز شد و بازیکنان این تیم در تلاش بودند تا در همان دقایق ابتدایی بازی گلزنی کنند ولی این حریف بود که آن ها را غافلگیر کرد و ایوی در دقیقه 12 توانست گل اول بازی را برای لوانته به ثمر برساند تا مشخص شود که کهکشانی ها برای پیروزی در این بازی کار آسانی نخواهند داشت. بعد از این گل شاگردان زیدان دامنه حملات خود را گسترش دادند و با استفاده از حرکات ترکیبی و ارسال از جناحین قصد داشتند به گل برسند ولی دفاع منظم لوانته کار را برای آن ها سخت کرده بود. در همان نیمه اول دو تیم مجبور شدند به دلیل مصدومیت بازیکنانشان یک تعویض انجام دهند، ابتدا ایوان لوپز از لوانته مصدوم شد و جای خود را به پدرو لوپز داد و در ادامه نیز با مصدومیت کریم بنزما، گرت بیل جایگزین وی شد.

با آمدن بیل و قرار گرفتن او در نوک خط حمله رئال، تمرکز حملات مادریدی ها از عمق و روی سرعت گرت بیل گذاشته شد ولی مدافعین حریف بی اشتباه توپ ها را دفع می کردند. سرانجام در دقیقه 36 و روی یک ضربه کرنر مقاومت میزبان شکست و لوکاس وازکز توانست بازی را بهتساوی بکشاند. پس از این گل شاگردان زیدان که می خواستد پیروز به رختکن بروند به حملات خود ادامه دادند اما با درخشش مدافعین و سنگربان لوانته نتوانستند کاری از پیش برند. در اواخر نیمه اول گرت بیل با دروازه بان لوانته تک به تک شد ولی واکنش خوب رائول فرناندز اجازه نداد تا تیمش بازنده به رختکن برود و نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نیمه دوم بر خلاف نیمه اول آرام آغاز شد و بیشتر درگیری ها در میان زمین اتفاق می افتاد. میزبان سعی داشت دفاع میهمان را برای رسیدن به گل باز کند و میهمان نیز با تمام وجود برای کسب یک امتیاز از برنابئو در زمین می جنگید. با گذشت چند دقیقه از نیمه دوم رئال کاملا توپ و میدان را در دست گرفته بود و بازیکنانلوانته با چند لایه فشرده در جلو دروازه خودی مانع از ایجاد خطر جدی می شدند و همین باعث شده بود که رئال ها حمله از عمق را از دستور کار خارج کنند و به شوت از راه دور و ارسال از جناحین روی آوردند. زیدان که می دانست این تساوی خانگی می تواند مشکل ساز شود با آوردن ایسکو و کواچیچ به جای مارکوس یورنته و لوکاس وازکز شکل تهاجمی تری به تیم خود داد.

با این تعویض ها رئال آهنگ هجومی تری به خود گرفت اما بی دقتی بازیکنان این تیم و عملکرد خوب خط دفاعی و دروازه بان لوانته مانع از این شد که کهکشانی ها به گل برتری برسند. در اواخر بازی و در یکی از درگیری ها در محوطه جریمه لوانته، مارسلو نیز اخراج شد تا کار برای رئال سخت تر شود. در واپسین دقایق بازی ضربه دقیق کروس نیز به تیرک عمودی دروازه لوانته اصابه کرد و در نهایت لوانته توانست رئال مادرید را متوقف کند و یک امتیاز شیرین از برنابئو به غنیمت برد.

برای مشاهده آمار دقیق بازی به صفحه اختصاصی این بازی در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

شرح گل ها

رئال مادرید 0-1 لوانته | ایوی لوپز (دقیقه 12): پرتاب اوت بلند ایوان لوپز روی دروازه رئال به ایوی لوپز رسید و این بازیکن نیز از به هم ریختگی خط دفاعی سفید پوشان نهایت استفاده را کرد و دروازه کاسیا را با ضربه ای دقیق باز کرد.

رئال مادرید 1-1 لوانته | لوکاس وازکز (دقیقه 36): ارسال فوق العاده تونی کروس از روی نقطه کرنر با ضربه سر کاپیتان راموس همراه شد، دروازه بان ضربه سر را ناقص دفع کرد تا در توپ برگشتی وازکز به راحتی بازی را به تساوی بکشاند.

رئال,مادرید,لوانته؛,امتیازهایی,شاید,زیدان,حسرت,بخورد,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44