رئال و بازگشت سندرم وابستگی به رونالدو (عکس)

ساخت وبلاگ
چکیده : رئال و بازگشت سندرم وابستگی به رونالدو (عکس) رئال مادرید برای دومین هفته متوالی در زمین خود متوقف شد... با عنوان : رئال و بازگشت سندرم وابستگی به رونالدو (عکس) بخوانید :

رئال و بازگشت سندرم وابستگی به رونالدو (عکس)

رئال مادرید برای دومین هفته متوالی در زمین خود متوقف شد تا 4 امتیاز حساس را در همین ابتدای کار از دست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید که در هفته دوم و در زمین خود مقابل والنسیا با تساوی 1-1 متوقف شده بود امروز برابر دیگر تیم شهر والنسیا یعنی لوانته با همین نتیجه مساوی کرد تا پس از سه هفته از شروع لالیگا 5 امتیازی باشد. در صورت برتری بارسلونا بر اسپانیول فاصله رئال با این تیم به 4 افزایش خواهد یافت.

رئال در این دو بازی اخیر خود غیبت رونالدو را با تمام وجود حس کرده است. در مقابل والنسیا کریم بنزما یک تنه فرصتهای 100 درصد گلزنی را از دست داد و امشب گرت بیل بود که در نقش کریم ظاهر شد.

بیل که به جای بنزمای مصدوم از دقیقه 26 وارد زمین شد دو فرصت عالی گلزنی را از دست داد. یک بار او در مصاف تک به تک با گلر لوانته ناکام ماند و بار دوم در دقیقه 88 بود که در دهانه دروازه ضربه سر خود را به بیرون زد.

رئال رونالدو را در 4 بازی رسمی و آخرخود در اختیار نداشته و یک بازی هم از محرومیت فوق ستاره پرتغالی باقی مانده است. به این ترتیب رئال در بازی هفته بعد مقابل سوسیداد نیز نمی تواند از رونالدو استفاده کند ضمن اینکه بنزما را هم به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

فصل گذشته در روزهای غیبت رونالدو این موراتا، خامس و ماریانو بودند که جور گل نزنی های بیل و بنزما را می کشیدند و هر سه بازیکن در این فصل جایی دررئال ندارند و به تیم هایی دیگر منتقل شده اند.

رئال,بازگشت,سندرم,وابستگی,رونالدو,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44