اخراج مارسلو درست بود؟ (عکس)

ساخت وبلاگ
چکیده : اخراج مارسلو درست بود؟ (عکس) مارسلو، دفاع چپ رئال مادرید دقیقه 89 بازی با لوانته از زمین بازی اخراج ... با عنوان : اخراج مارسلو درست بود؟ (عکس) بخوانید :

اخراج مارسلو درست بود؟ (عکس)

مارسلو، دفاع چپ رئال مادرید دقیقه 89 بازی با لوانته از زمین بازی اخراج شد تا رئال مسابقه را 10 نفره به اتمام برساند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در دقایق پایانی بازی با لوانته به آب و آتشمی زد تا گل دوم و برتری را به ثمر برساند اما هر چه می زد به در بسته می خورد.

درخشش عجیب گلر لوانته،دفاع چند لایه میهمان و البته بی دقتی مهاجمان رئال اجازه نداد رئال در این بازی بیشتر از یک گل به ثمر برساند.

دقیقه 89 بازی، مارسلو که به خوبی خودش را به محوطه جریمه لوانته رسانده بود، شوت محکمی را روانه دروازه کرد که گلر لوانته به زیبایی آن را برگشت داد. مارسلو در ادامه پس از برخورد با مدافع حریف تعادلش را از دست داد و نقش بر زمین شد. در حالی که رئالی ها کار را دنبال می کردند، داوربازی را متوقف کرد و به مارسلو کارت قرمز نشان داد.

تصاویر نشان می داد که مارسلو پس از برخورد با مدافع لوانته شیطنت کرده و به او لگد زده است. کارشناس داوری مارکا نیز تصمیم داور مبنی بر اخراج مارسلو را درست دانست.

در انتهای بازی هواداران رئال به شدت از عملکرد داوری انتقاد داشتند و شعارهای تندی نیز علیه او و کمیته داوران اسپانیا سر دادند.

اخراج,مارسلو,درست,بود؟,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44