زیدان: مشکل داریم و باید به دنبال راه حل بود

ساخت وبلاگ
چکیده : در مصاحبه با خبرنگاران زیدان: مشکل داریم و باید به دنبال راه حل بود رئال مادرید برای دومین هفته متو... با عنوان : زیدان: مشکل داریم و باید به دنبال راه حل بود بخوانید :

در مصاحبه با خبرنگاران

زیدان: مشکل داریم و باید به دنبال راه حل بود

رئال مادرید برای دومین هفته متوالی در زمین خود متوقفشد تا در همین شروع فصل 4 امتیاز را از دست داده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال ابتدا با گل دقیقه 11 ایوی لوپز از لوانته عقب افتاد اما این لوکاس واسکز بود که دقیقه 36 بازی توانست کار را مساوی کند. در عین شگفتی همین نتیجه تا پایان باقی ماند تا رئال 5 امتیازی شود.

در این بازی کریم بنزمادقیقه 26 به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک گفت و گرت بیل هم که به جای او وارد زمین شد، به تنهایی 3 فرصت مسلمگلزنی را از دست داد.

زین الدین زیدان در پایان بازی گفت:<< نمی توانیم خوشحال باشیم؛ به خصوص به خاطر نمایش بدمان در نیمه اول. نتوانستیم بازی خوب هفته اول برابر دپورتیوو را امروز تکرار کنیم. در نیمه دوم بهتر شدیم ولی کفایت نمی کرد. این تساوی کام همه ما را تلخ کرد.>>

زیزو ادامه داد:<< نباید اجازه دهیم در زمین خودمان، حریف گل اول را بزند. فصل گذشته نیز چنین اتفاقاتی را چند بار شاهد بودیم. در هر صورت باید آسوده خاطر بود و در آرامش به بازی چهارشنبه برابر آپوئل فکر کرد. باید در آن بازی رئال مادرید واقعی باشیم و نه تنها نتیجه بگیریم که بهتر هم بازی کنیم.

در یک ماه پیش رو هر سه روز یک بار بازی داریم و فرصت چندانی برای فکر کردن نیست. باید بازی امروز را فراموش کردو به دنبال راه حل مشکلاتدر همین مجموعهبود.>>

زیدان,مشکل,داریم,باید,دنبال,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44