داویدز: من و زیدان در اوقات بیکاری در خیابان های تورین با غریبه ها فوتبال بازی می کردیم

ساخت وبلاگ
چکیده : داویدز: من و زیدان در اوقات بیکاری در خیابان های تورین با غریبه ها فوتبال بازی می کردیم اد... با عنوان : داویدز: من و زیدان در اوقات بیکاری در خیابان های تورین با غریبه ها فوتبال بازی می کردیم بخوانید :

ادگار داویدز، اسطوره باشگاه یوونتوس در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است.

طرفداری- بارسلونا و یوونتوس امشب در جریان اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند. ادگار داویدز به عنوان اسطوره بیانکونری، یک فصل را به طور قرضی در بلوگرانا توپ زده است. به همین دلیل گاتزتا دلو اسپورت با وی مصاحبه جالبی را ترتیب داده است.

زیدان داویدز

آیا داستانِ فوتبال بازی کردن تو و زیداندر خیابان های تورین صحت دارد؟

بله، من و زیدان عادت داشتیم در خیابان های شهر تورین با غریبه ها فوتبال بازی کنیم. داستان این بود که در اوقات بیکاری با هم بیرون می رفتیم و معمولا از مهاجران تورین، کسانی که احتمالا توان خرید بلیط بازی های یوونتوس را نداشتند دعوت می کردیم که به ما ملحق شوند تا در خیابان، فضای ورزشگاه را خلق کنیم. چنین لحظاتی، آنها را به مبارزه در زندگی تشویق می کرد.

یوونتوس و بارسلونا؟

من چند سال در یوونتوس بازی کردم اما یک سال هم در بارسلونا بودم. خوش شانس بودم که در سر راه مارچلو لیپی قرار گرفتم. زمانی که ریسک زیادی در مورد من وجود داشت، او شهامت به خرج داد و به من اعتماد کرد.

دیبالا؟

اگر می خواهیم پائولو دیبالا را نابود کنیم، باید به مقایسه او با مسی ادامه دهیم! یوونتوس جواهری در دست دارد اما نباید به او فشار زیادی وارد کند.

بازی امشب؟

بارسلونا همیشه خیلی قدرتمند است اما به شکست ناپذیری قبل نیست. یوونتوس چند غایب مهم دارد اما قطعا برای شکست خوردن وارد زمین نمی شود.

شکست یوونتوس در ۲ فینال لیگ قهرمانان اخیر؟

به نظرم آنها بدشانس بودند که به بهترین تیم های دوران خود خوردند. عین این می ماند که در فرمول یک، برابر سنا و بعدا شوماخر قرار بگیری. یوونتوس در فینال کاردیف، نیمه اول خیلی خوبی داشت اما در نیمه دوم، همه چیز به هم ریخت.

آیا یوونتوس داویدزِ دیگری به خود می بیند؟

آنها همین حالا یکی داشتند! آرتورو ویدال! ویدال نه تنها شبیه من بود، بلکه از من بهتر بود. هافبکی با خصوصیات دفاعی، یک سرباز و البته بازیکنی که هر فصل قطعا ۱۰ گل برای تیم می زد.

داویدز,زیدان,اوقات,بیکاری,خیابان,تورین,غریبه,فوتبال,بازی,کردیم,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44