بیل: اگر گلی دیر هنگام برابر تاتنهام به ثمر برسانم، شاید پس از آن خوشحالی کنم

ساخت وبلاگ
چکیده : بیل: اگر گلی دیر هنگام برابر تاتنهام به ثمر برسانم، شاید پس از آن خوشحالی کنم ستاره پیشین ... با عنوان : بیل: اگر گلی دیر هنگام برابر تاتنهام به ثمر برسانم، شاید پس از آن خوشحالی کنم بخوانید :

ستاره پیشین اسپرز، احتمال انجام خوشحالی پس از گل برابر تیم پیشین خود را رد نکرده است.

طرفداری- گرت بیل، شماره 11 ولزی رئال مادرید در مصاحبه تازه خود عنوان کرده است که در صورت به ثمر رساندن گلی تعیین کننده برابر تاتنهام، شاید توان کنترل خود را نداشته باشد.

به گزارش FFT، بیل در سال 2013 از تاتنهام به رئال مادرید پیوستو حالا شاهد همگروهی تیم فعلی خود با تیم پیشین خود است؛ اگرچه او برای رویارویی با اسپرز باید تا ماه آینده صبر پیشه کند، ولی این دلیلی بر آن نیست تا پرسشی در مورد آن بازی از او مطرح نشود و وی این گونه پاسخ ندهد:

چند سال پیش در یک بازی پیش فصل برابر تاتنهام گلزنی کردم و واقعا خوشحالی نکردم. به نظرم این موضوع بستگی به این دارد که آن روز چه حسی داشته باشید. پرسش این است که اگر قرار باشد گلی پیروزی بخش در دقیقه 91 به ثمر برسانید، آیا توان کنترل خود را دارید؟

بیل که از همگروهی تیمش با آپوئل، تاتنهام و دورتموند آگاه است، گذری هم به تاریخ زد.

هنگامی که مراسم قرعه کشی انجام می شد، من در جلسه ای حضور داشتم و و تلفن همراه من راه به راه چشمک می زد و با خودم گفتم که اتفاقی افتاده است. یادم می آید هنگامی که هنوز در تاتنهام حضور داشتم، مقابل رئال مادرید بازی کردم و کراچی (پیتر کراوچ) پس از گذشت تنها 15 دقیقه از زمین بازی اخراج شد و همان اتفاق کار را برای ما تمام کرد. هنوز که هنوز است، تمامی دوستان من تاتنهامی هستند. تاتنهام تیم مورد علاقه آن ها در لیگ برتر است و بی شک عده زیادی از من درخواست بلیت خواهند کرد.

هنگام,برابر,تاتنهام,برسانم،,شاید,خوشحالی,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44