زیدان: کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دنیاست؛ از کارم در رئال مادرید لذت می برم

ساخت وبلاگ
چکیده : زیدان: کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دنیاست؛ از کارم در رئال مادرید لذت می برم زیزو بناب... با عنوان : زیدان: کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دنیاست؛ از کارم در رئال مادرید لذت می برم بخوانید :

زیزو بنابر گفته خودش، در حال لذت بردن از دورانی است که روزی به سر خواهد رسید.

طرفداری- زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید، بار دیگر لب به ستایش از ستاره پرتغالی خود، کریستیانو رونالدو گشود.

به گزارش FFT، مادریدی ها در دو بازی خانگی خود در فصل جدید لالیگا، به دو تساوی برابر والنسیا و لوانته دست یافته اند؛ تساوی هایی که در سایه محرومیت رونالدو رقم خورده است تا زیدان این گونه مهره ارزشمند تیمش را وصف کند.

او بازیکنی بزرگ است؛ بهترین در دنیا. من با فوتبالیست های شگفت آور و بسیار حرفه ای کار می کنم چون آن ها همواره به یکدیگر روحیه می دهند. رونالدو ممکن است است بگوید که من امروز را استراحت خواهم کرد ولی دیگران را به جلو می راند و آن ها را به وضعیت بهتری می رساند.

او همچنین با گذری به کارنامه موفق خود در مادرید، گفت:

هفت جام. عناصر بسیاری پشت من هستند: یک باشگاه، یک تیم و یک زمینه خارق العاده. من خودم را آماده کردم. خود را فدای این این کردم که بگویم اگر روزی تمرین دهنده تیم نخست باشم، باید آماده باشید. از کاری که در حال انجام آن هستم، بسیار رضایت دارم. زمینه ای که اینجا فراهم است، منحصر به فرد است. من مربی این تیم هستم و از این رو بسیار از کارم لذت می برم چون می دانم که روزی این روند متوقف خواهد شد. پس در حال لذت بردن از کارم هستم و این بهترین باشگاه دنیاست.

گفتنی است که بازی بعدی لوس بلانکوس،

زیدان,کریستیانو,رونالدو,بهترین,بازیکن,دنیاست؛,کارم,رئال,مادرید,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44