با بهترین بازیکن دنیا رئال چیزی دیگری است

ساخت وبلاگ
چکیده : کیلور ناواس: با بهترین بازیکن دنیا رئال چیزی دیگری است گلر کاستاریکایی رئال از اینکه رونالدو فردا ش... با عنوان : با بهترین بازیکن دنیا رئال چیزی دیگری است بخوانید :

کیلور ناواس:

با بهترین بازیکن دنیا رئال چیزی دیگری است

گلر کاستاریکایی رئال از اینکه رونالدو فردا شب برابر آپوئل به میدان خواهد رفت خوشحال است.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید فردا کار خود برای دفاع از عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ را از بازی با آپوئل قبرس آغاز خواهد کرد. رئال که قهرمان دو دوره اخیر لیگ قهرمانان است، این روزها در لالیگا شرایط خوبی را تجربه نمی کند؛ اما بازگشت رونالدو می تواند همه چیز را به سود کهکشانی ها عوض کند.

کیلور ناواس، گلر رئال در مورد بازی فردا گفت:<< برای هر بازیکنی لیگ قهرمانان یک تورنمنت هیجان انگیز است و انگیزه ها را بالا می برد. برای آپوئل احترام قائلیم، ولی هدف ما کسب پیروزی است. می خواهیم برای سومین بار متوالی قهرمان اروپا شویم و برای رسیدن به این هدف خواهیم جنگید.>>

کریستیانو رونالدو پس از اخراج در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسا 5 جلسه از همراهی رئال محروم شد، با این حال او این فرصت را داشته تا دو بازی برای تیم ملی پرتغال انجام دهد و فردا مقابل آپوئل نیز به میدان خواهد رفت تا از شرایط بازی فاصله نگیرد.

ناواس در مورد حضور رونالدو گفت:<< همیشه اینکهبهترین بازیکن دنیا در ترکیب حضور داشته باشد، اتفاقی مثبت است و رئال با رونالدو به تیمی متفاوت تبدیل می شود.

جدیت، جنگندگی و جاه طلبی رونالدو در زمین به همه بازیکنان منتقل می شود. در این چند روز شرایط رونالدو را بسیار خوب دیده ام و 100 درصد آماده است. همه از اینکه او را یک بار دیگر در میدان خواهیم دید خوشحالیم. با رونالدو، توان گلزنی ما چند برابر می شود.>>

بهترین,بازیکن,دنیا,رئال,چیزی,دیگری,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44