آسنسیو: نمی‌خواهم به PSG بپیوندم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  آسنسیو: نمی خواهم به PSG بپیوندم

  مارکو آسنسیو، ستاره رئال مادرید مدعی شد که علاقه ای به پیوستن به پاری سن ژرمن ندارد و همچنین از پیشنهاد بارسا در دوران نوجوانی اش خبر داد.

  به گزارش "ورزش سه"، آسنسیو 21 ساله پس از یک فصل عالی در رئال، فصل جدید را با درخشش فوق العاده ای آغاز کرده و در 6 بازی 4 گل به ثمر رسانده است. او که سال 2014 از مایورکا به رئال پیوسته و حال مدعی شد که از حضور در رئال خوشحال است.

  او گفت:" نمی دانم که چقدر ارزش دارم، فکر می کنم همانقدری که بند فسخم می گوید. آیا به پی اس جی می روم؟ نه، نه واقعا، زیرا در رئال خیلی خوشحالم."

  آسنسیو سپس درباره پیشنهاد بارسا برای جذب او گفت:" من به تیم اول مایورکا رسیدم و سپس بارسا به سراغ من آمد. در نهایت مقصد من بارسا نبود و خیلی خوشحالم که به رئال آمده ام و از این پیراهن دفاع می کنم. وقتی با من تماس گرفتند و گفتند که رئال به دنبال من است، فقط می خواستم در این تیم بازی کنم."

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123