آسنسیو: راموس به من گفت تو فاجعه ای!

ساخت وبلاگ
چکیده : در مصاحبه با کادنا کوپه آسنسیو: راموس به من گفت تو فاجعه ای! آسنسیو از سال گذشته درخشیدن در رئال را... با عنوان : آسنسیو: راموس به من گفت تو فاجعه ای! بخوانید :

در مصاحبه با کادنا کوپه

آسنسیو: راموس به من گفت تو فاجعه ای!

آسنسیو از سال گذشته درخشیدن در رئال را شروع کرد و حالا به یک مهره ثابت و مهم برای کهکشانی ها بدل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، مارکو آسنسیو، ستاره رئال مادرید به سبب مادر هلندی اش می توانست برای تیم ملی هلند نیز بازی کند؛ اما در نهایت اسپانیا را ترجیح داد.

آسنسیو در همین رابطه گفت:<< فان نیستلروی(ستاره هلندی سابق یونایتد و رئال) با من تماس گرفت و از من خواست که برای تیم ملی هلند بازی کنم؛ ولی وقتی لوپتگی با من تماس گرفت، دیگر تردید نکردم و از همان ابتدا هم هدفم بازی برای تیم ملی اسپانیا بود و از تصمیمی که گرفتم خوشحالم.>>

سوپرکاپ اروپای 2016:<< شاید باور نکنید؛ ولی صبح روز بازی با سویا خواب ماندم. زیدان به من گفته بود که از ابتدا بازی خواهم کرد؛ ولی من خواب مانده بودم. بعد به خودم گفتم آیا هنوز هم زیدان به من بازی خواهد داد؟ راموس هم وقتی وضعیت من را دید به من گفتم پسر تو فاجعه ای!>>

لازم به ذکر است کهآسنسیو در آن بازی از ابتدا به میدان رفت و گل اول رئال را با یک شوت استثنایی از 25 متریبه ثمر رساند. کهکشانی ها در نهایت 3-2 پیروز بازی شدند.

بازیکن ایده آل:<< پای چپ مسی و خودم(با خنده)،پای راست رونالدو، ضربات سر راموس و پاس های تونی کروس.>>

آسنسیو,راموس,فاجعه,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44