پدیده جدید فوتبال آلمان در راه رئال مادرید

ساخت وبلاگ
چکیده : ادعای آس پدیده جدید فوتبال آلمان در راه رئال مادرید تیمو ورنر، پدیده 21 ساله فوتبال آلمان سخت مورد ... با عنوان : پدیده جدید فوتبال آلمان در راه رئال مادرید بخوانید :

ادعای آس

پدیده جدید فوتبال آلمان در راه رئال مادرید

تیمو ورنر، پدیده 21 ساله فوتبال آلمان سخت مورد علاقه رئال مادرید قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، سال گذشته بود که تیمو ورنر با درخشش در لایپزیش نام خود را بر سر زبان ها انداخت. او فصل قبل 21 گل برای نایب قهرمان آلمان به ثمر رساند و همین عامل سبب شد تا یوآخیم لوو از او برای حضور در جام کنفدراسیون ها دعوت کند. او کمک کرد ژرمن ها قهرمان این تورنمنت شوند.

ورنر در 8 بازی خود برای آلمان تاکنون 6 گل به ثمر رسانده که آمار خیره کننده ای است. او در پیروزی 6-0 هفته گذشته آلمان مقابل نروژ هم زننده دو گل بود. ورنر در فصل جاری نیزتا به اینجا 4 گل برای لایپزیش به ثمر رسانده و بسیاری او را مهاجم نوک مانشافت در جام جهانی روسیه می دانند.

طبق ادعای نشریه آس، مسئولان رئال به دقت ورنر را زیر نظر دارند و تماس هایی با مدیر برنامه های او نیز صورت گرفته است. رئالی ها قصد داشتند ورنر را ژانویه آتی به خدمت گرفته و جایگزین موراتایی کنند که راهی چلسی شده؛ اما حضور ورنر با لایپزیش در لیگ قهرمانان باعث شده است تا او هدف اول خرید رئالی ها برای تابستان آینده باشد.

سرعت خیره کننده و شم گلزنی بالای ورنر، رئال را مجاب ساخته تا پیش از اینکه قیمت او به صورت نجومی افزایش یابد، نسبت به جذبش اقدام کنند. طبق ادعای برنامه خوگونس، حتی نماینده های رئال از نزدیک بازی آلمان برابر نروژ را تماشا کردند و ارزیابی کاملا مثبتی از بازی ورنر داشتند.

پدیده,جدید,فوتبال,آلمان,رئال,مادرید,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44