زیدان: قهرمان اروپا هستیم اما همه چیز دوباره از صفر شروع می شود؛ رونالدو یک رهبر واقعی است | بلاگ

زیدان: قهرمان اروپا هستیم اما همه چیز دوباره از صفر شروع می شود؛ رونالدو یک رهبر واقعی است

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

سرمربی فرانسوی کنفرانس خود را در آستانه اولین دیدار اروپایی فصل جدید برگزار کرد.

طرفداری- زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید که به همراه کهکشانی ها در دو فصل اخیر به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رسیده است، چهارشنبه شب در خانه فصل جدید اروپایی را برابرآپوئل شروع می کند.

به گزارش مارکا، در همین رابطه وی در کنفرانس خبری قبل مسابقه در مورد پست شماره 9 در تیمش گفت:

این درست است که شما وقتی می بینید در فصل پیش موراتا و ماریانو را داشتید و این فصل تنها مایورال را دارد، احساس کنید که یک شماره 9 کم دارید. این یک موضوع است که دیگر امکان جذب بازیکن جدید نیست. ما دوست داشتیم که موراتا بماند اما او می خواست به جایی برود که بیشتر بازی کند. دیگر نمی توان بازیکنی گرفت و من به مایورال اعتماد دارم و او هم تشنه بازی کردن است. ما همچنین کریم و بیل را در آن پست داریم.

وی در مورد تیمش پس از تساوی برابر لوانته نیز گفت:

با این تیم ما می توانیم کارهای بزرگی بکنیم و من واقعا با بازیکنانم راحت هستم و تمایل به انجام تغییری ندارم.

زیزو در مورد تاثیرات امتیاز از دست دادن های لالیگا در شروع لیگ قهرمانان می گوید:

این اتفاق پارسال هم افتاد و ما نگران نیستیم. از نتیجه راضی نیستیم ولی فوتبال همین است. مسیرمان را عوض نمی کنیم و فردا هم سعی می کنیم بهتر بازی کنیم تا برنده شویم. قهرمان اروپا هستیم اما بار دیگر همه چیز از صفر شروع می شود.

بازگشت رونالدو

او آماده و متمرکز است و از این که بار دیگر کاری را که دوست دارم انجام می دهد خوشحال است. او از لحاظ فیزیکی و روانی آماده است و ما هم خوشحالیم که او را داریم چرا که باعث قدرت ما می شود. رونالدو فردابازی می کند و امیدوارم بازی این هفته در لالیگا، آخرین بازی بدون رونالدو باشد. من دوست دارم رونالدو با ما باشد و این چیزیست که من برای همه بازیکنانم می خواهم. او تنها یک بازیکن نیست و در تیم بسیار موثر است و یک رهبر واقعی است.

زیدان,قهرمان,اروپا,هستیم,دوباره,شروع,شود؛,رونالدو,رهبر,واقعی,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44