رئال مادرید 3-0 آپوئل نیکوزیا؛ هدیه سه امتیازی رونالدو به لوس بلانکوس

ساخت وبلاگ
چکیده : رئال مادرید 3-0 آپوئل نیکوزیا؛ هدیه سه امتیازی رونالدو به لوس بلانکوس نماینده اسپانیا در ش... با عنوان : رئال مادرید 3-0 آپوئل نیکوزیا؛ هدیه سه امتیازی رونالدو به لوس بلانکوس بخوانید :

نماینده اسپانیا در شب درخشش CR7، به بردی آسان دست یافت.

طرفداری- دو تیم رئال مادرید و آپوئل نیکوزیا از ساعت 23:15 در قالب نخستین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان، رو به روی یکدیگر قرار گرفتند.

مشخصات باری

روز و تاریخ برگزاری: چهارشنبه 22 شهریور 1396 (13 سپتامبر 2017)

تورنمنت: لیگ قهرمانان اروپا؛ هفته نخستِ مرحله گروهی

گلزنان: کریستیانو رونالدو (12 و 51) و سرخیو راموس (61) برای رئال مادرید

شرح بازی

دقیقه ۹ بازی، روی سانتر مارسلو، ضربه سر گرت بیل می توانست خطرآفرین باشد ولی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۲۵ بازی، متئو کواچیچ پس از مقاومت بسیار برابر مشکلی که گریبان گیرش شده بود، تسلیم شد و به دلیل مصدومیت جای خود را به تونی کروس داد.

رئال مادرید- متئو کواچیچ

در دقیقه ۳۲ روی کرنری که مارسلو برای تیم خود به ارمغان آورد، سانتر کروس ختم به ضربه سر گرت بیل شد ولی قدرت بیش از حد ضربه او مانع از قرار گرفتن توپ در چهارچوب دروازه شد. دقیقه ۳۴ صحنه ای مشابه گل نخست مادریدی ها تکرار شد ولی این بار رونالدو به درستی با توپ تماس برقرار نکرد و ضربه اش راهی خارج از میدان شد. در اواخر نیمه نخست آپوئل توانست خود را به دروازه ناواس نزدیک کند ولی همچنان از خلق موقعیت عاجز بود و حتی در چند صحنه روی ضد حمله ها، در آستانه دریافت گلی دیگر بود.

کریستیانو رونالدو

دقیقه ۴۸ ضربه روی پای رونالدو به دنبال سانتری از دنی کارواخال، به تیرک افقی دروازه آپوئل خورد و توپ روی خط دروازه زمین خورد و با اعلام فناوری خط دروازه گل نشد اما رونالدو شدیدا معتقد بود که توپ از خط عبور کرده است.

در دقیه 54 بازی رونالدو در محوطه جریمه حریف نقش بر زمین شد ولی آقای بنوی باستین اعتقادی به خطا نداشت. دقیقه 68 فرار زیبای رونالدو با ضربه خوب این بازیکن همراه شد که البته واترمن موفق به مهار توپ شد. در ادامه فشار رئال مادرید روی دروازه حریف حفظ شد و رونالدو و مایورال هر کدام یک گل مردود به دلیل آفساید زدند، تا در نهایت نتیجه بازی همان 3-0 شود.

برای مشاهده آمار دقیق بازی، به صفحه اختصاصی این دیدار در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

شرح گل ها

رئال مادرید1-0 آپوئل نیکوزیا| کریستیانو رونالدو (دقیقه ۱۲): حرکتی که ایسکو آغاز کرده بود، به گلی برای لوس بلانکوس بدل شد. او در سمت چپ بیل را صاحب توپ کرد تا ارسال زمینی او در تیر دو به کریستیانو رونالدو برسد و او با ضربه پای راست خود، به راحتی تیمش را پیش بیاندازد.

کریستاینو رونالدو- لیگ قهرمانان
رئال مادرید 2-0 آپوئل نیکوزیا | کریستیانو رونالدو (دقیقه 51): روی یک توپ ارسالی به سوی رونالدو، انتظار می رفت که لاگو به راحتی به توپ برسد ولی او به سادگی مرتکب خطا شد و یک پنالتی تقدیم حریف کرد. رونالدو پشت توپ ایستاد و با ضربه ای کنترل شده و دقیق، آن را به سمت چپ دروازه فرستاد و گل کرد.

کریستیانو رونالدو

رئال مادرید 3-0 آپوئل نیکوزیا | سرخیو راموس (دقیقه 61): راموس در میانه میدان توپ را به مارسلو سپرد و خود به سمت دروازه حریف یورش برد؛ ارسال مارسلو به درون محوطه جریمه حریف با اثر گذاری گرت بیل به راموس رسید تا او با یک ضربه برگردان نصفه و نیمه، سومین گل تیمش را وارد دروازه نماینده قبرس کند.

رئال,مادرید,آپوئل,نیکوزیا؛,هدیه,امتیازی,رونالدو,بلانکوس,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44