پیش بازی رئال سوسیداد - رئال مادرید

ساخت وبلاگ
چکیده : پیش بازی رئال سوسیداد - رئال مادرید دو تیم رئال سوسیداد و رئال مادرید ، امشب در ورزشگاه آنوئتا به م... با عنوان : پیش بازی رئال سوسیداد - رئال مادرید بخوانید :

پیش بازی رئال سوسیداد - رئال مادرید

دو تیم رئال سوسیداد و رئال مادرید ، امشب در ورزشگاه آنوئتا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال سوسیداد عملکرد بسیار خوبی در این فصل داشته و در هر 3 بازی خود تا به اینجا به پیروزی رسیده و پس از بارسا در رده دوم جدول قرار دارد. در آن سو اما رئال مادرید شرایط خوبی را پشت سر نمی گذارد. سپیدپوشان در 3 بازی خود، 1 پیروزی و 2 تساوی کسب کرده و در رده یازدهم جدول قرار گرفته اند که با توجه به فرم خوب رئال و شرایط خوبی که آنها در ماه های اخیر پشت سر گذاشته اند، کاملا دور از انتظار است.

سپیدپوشان امیدوارند شرایط را تغییر داده و در این دیدار سخت و حساس مقابل این حریف سرسخت به پیروزی دست پیدا کنند، هر چند که با توجه به غایبین متعدد کار دشواری پیش روی آنها خواهد بود. کریم بنزما و متئو کواچیچ در بازی اخیر رئال دچار مصدومیت شدند و نمی توانند تیمشان را در این بازی همراهی کنند. رونالدو و مارسلو نیز به علت محرومیت نمی توانند تیم زیدان را همراهی کنند ولی مارکو آسنسیو که در بازی آخر تیم ملی اسپانیا به علت مصدومیت نتوانست این تیم را همراهی کند، برای این بازی مشکلی نخواهد داشت.

تئو هرناندس به جای مارسلو در ترکیب قرار خواهد گرفت و مارکو آسنسیو به احتمال فراوان به عنوان مهاجم نوک رئال در این بازی به میدان خواهد رفت. انتظار نمی رود که زیدان به بورخا مایورال اعتماد کند و از ابتدا او را به زمین بفرستد.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 5 پیروزی برای رئال و 1 پیروزی برای سوسیداد به دست آمده و سپیدپوشان به خوبی می دانند که کار دشواری در بازی امروز پیش روی آنهاست.

ترکیب احتمالی:

بازی,رئال,سوسیداد,رئال,مادرید,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44