زیدان: نمی توانم روی کروس و وایخو ریسک کنم؛ با دو گل منتقدان بیل ساکت خواهند شد

ساخت وبلاگ
چکیده : زیدان: نمی توانم روی کروس و وایخو ریسک کنم؛ با دو گل منتقدان بیل ساکت خواهند شد سرمربی فرا... با عنوان : زیدان: نمی توانم روی کروس و وایخو ریسک کنم؛ با دو گل منتقدان بیل ساکت خواهند شد بخوانید :

سرمربی فرانسوی رئال مادرید دیگر طاقت مساوی دیگر ندارد.

طرفداری- تیم فوتبال رئال مادرید پس از دو تساوی پیاپی در لالیگا و کسب یک پیروزی خانگی برابر آپوئل در لیگ قهرمانان اروپا، ا مشب در ورزشگاه سن سباستین به مصاف رئال سوسیداد خواهد رفت.

در همین راستا زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در کنفرانس خبری شرکت کرد. به گزارش مارکـــــا، وی در ابتدا در مورد شرایط گرت بیل در مادرید گفت:

اگر ما نتوانیم سوت های اعتراضی را کنترل کنیم پس چه چیزی را می توانیم کنترل کنیم. ما باید اتفاقی را که در زمین می افتد کنترل کنیم و ار گرت 2 گل به ثمر برساند آن وقت آن ها چه چیزی برای گفتن دارند؟

در باره بازی برابر سوسیداد:

این برای ما پس از 2 تساوی خانگی بسیار مهم است. ما قصد نداریم راهمان را تغییر بدهیم، حتی اگر بازی از دیگر بازی ها مهم تر باشد. این بازی بعدی ماست و تنها 3 امتیاز را می خواهیم و باید برنده شویم.

زیزو در مورد غیبت وایخو و کروس در آخرین تمرین می گوید:

من نمی توانم روی انها برای این بازی حساب کنم. وقتی کسی در تمرین روز قبل غایب است نمی تواند بازی کند. این چیزیست که برای تونی و خسوس رخ داده است و روی آن ها ریسک نمی کنم.

رکورد گلزنی در بازی های پیاپی

رکوردهابرای شکسته شدن هستند و این ها برای ما خیلی اهمیت ندارد و شاید برای حریفانمان مهم تر باشد.

سبایوس

او بخشی از برنامه های ما در بازی فرداست و همه ما باید صبور باشیم تا فرصت برای بازی ما پیش بیاید.

زیدان,توانم,کروس,وایخو,ریسک,کنم؛,منتقدان,ساکت,خواهند,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44