بیل ناجی رئال در آنوئتا خواهد شد؟

ساخت وبلاگ
چکیده : گزارش: بیل ناجی رئال در آنوئتا خواهد شد؟ ورزشگاه آنوئتای سن سباستین، ورزشگاهی است که گرت بیل خاطرا... با عنوان : بیل ناجی رئال در آنوئتا خواهد شد؟ بخوانید :

گزارش:

بیل ناجی رئال در آنوئتا خواهد شد؟

ورزشگاه آنوئتای سن سباستین، ورزشگاهی است که گرت بیل خاطرات خوبی از آن دارد و تقریبا هر زمان که برابر سوسیداد به میدان رفته، موفق به گلزنی شده است.

به گزارش "ورزش سه"، برای گرت بیل،مهاجم ولزی رئال، بهترین ورزشگاه اسپانیا، آنوئتا است.

بیل در ورزشگاه رئال سوسیداد در چهار بازی پنج بار گلزنی کرده است. او تاکنون به جز رئال سوسیداد برابر 43 تیمی که خارج از خانه بازی کرده نتوانسته پنج گل به ثمر برساند. در واقعسوسیداد برای او تیم خاصی است چون توانسته در سن سباستین بیشترین گل را بزند.

جالب اینکهاین اتفاق در نبود کریستیانو رونالدو رخ داده است. مهاجم پرتغالی از فصل 2011-12توانسته است در این ورزشگاه به میدان برود. بیل در این شرایط بهترین عملکرد ممکن را داشته است.

مهاجم ولزی در این فصل از شش بازی تنها یک گل به ثمر رسانده و سه پاس گل داده است به همین خاطر در سانتیاگوبرنابئو هو شد. کاسمیرو در حالی که هافبک دفاعی محسوب می شود دو گل به ثمر رسانده است. رونالدو که چهار بازی را به خاطر محرومیت از دست داد و در دو بازی نیمکت نشین بود و در یک دیدار در ترکیب اصلی حضور داشت، سه گل به ثمر رسانده است. از طرفی مارکو آسنسیو چهار بار در شش بازی گلزنی کرده است.

بیل در هفته نخست فصل گذشته برابر سوسیداد دو گل به ثمر رساند. در فصل 2015-16 در دقیقه 80گلزنی کرد و رئال مادرید توانست برای فتح لالیگا رقابت کند. فصول 2014-15 و 2013-14 نیز بیل توانسته بود دو گل وارد دروازه سوسیداد کند.

ناجی,رئال,آنوئتا,خواهد,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44