رئال سوسیداد 1-3 رئال مادرید؛ بازگشت به مسیر پیروزی با درخشش مایورال

ساخت وبلاگ
چکیده : رئال سوسیداد 1-3 رئال مادرید؛ بازگشت به مسیر پیروزی با درخشش مایورال طرفداری- در یکی از حس... با عنوان : رئال سوسیداد 1-3 رئال مادرید؛ بازگشت به مسیر پیروزی با درخشش مایورال بخوانید :

طرفداری- در یکی از حساس ترین بازی های این هفته لالیگا دو تیم رئال سوسیداد و رئال مادرید به مصاف هم رفتند.

مشخصات بازی

یکشنبه 26 شهریور 1396 (17 سپتامبر 2017)؛ ورزشگاه آنوئتا شهر سن سباستین

هفته 4 لالیگای 18-2017 اسپانیا

گلزنان: کوین رودریگز 29 (برای رئال سوسیداد) / بورخا مایورال 19، کوین رودریگز (گل به خودی) 36، گرت بیل 61 (برای رئال مادرید)

گزارش بازی

بازیکنان رئال مادرید که با دو تساوی متوالی پا به میدان گذاشته بودند و نمی خواستند بیش از این از بارسلونا عقب بیافتند بازی را هجومی آغاز کردند. کهکشانی ها از همان ابتدا توپ و میدان را در دست داشتند و برای گلزنی تلاش می کردند اما بازیکنان سوسیداد در دفاع منظم عمل می کردند تا اینکه در دقیقه 19 مایورال توانست دروازه سوسیداد را باز کند. میزبان که تا پیش از این گل صرفا در لاک دفاعی فرو رفته بود، بعد از گل رئال شکل هجومی تری به خود گرفت و توانست چند موقعیت را ایجاد کند و تلاش آن ها نیز خیلی زود نتیجه داد و در اولین موقعیت جدی خود توسط کوین رودرگیز به گل مساوی رسید.

پس از گل سوسیداد بازی جذاب تر دنبالشد و هر دو تیم برای زدن گل برتری تلاش می کردند. در دقیقه 35 ضربه بازیکنان سوسیداد به تیرک افقی دروازه رئال مادرید برخورد کرد و در ضد حمله رئالی ها با اشتباه رودریگز به گل رسیدند تا میهمان دوباره از حریف پیش افتد. شاگردان زیدان پس از گل بازی را کنترل کردند تا در نیمه اول با پیروزی به رختکن روند.

برخلاف نیمه اول، نیمه دوم را میزبان بهتر آغاز کرد و برای زدن گل مساوی دامنه حملات خود بر روی دروازه رئال مادرید را افزایش داد اما خط دفاع رئال منظم عمل می کرد و در ضد حمله نیز خط حمله رئال مادرید در تلاش بود با استفاده از سرعت اختلاف رو بیشتر کند که این تاکتیک سرانجام جواب داد و گرت بیل با یک فرار سریع و ضربه ای چیپ اختلاف را به دو گل رساند.

بعد از این گل برای چند دقیقه بازی متعادل شد و پس از آن نیز به حملات پراکنده دو تیم دنبال می شد. رفته رفته رئال مادرید بازی را در دست گرفت و چند موقعیت گلزنی نیز ایجاد کرد که در جدی ترین آن ها اسنسیو توانست گلزنی کند اما داور آن را آفساید اعلام کرد. بازی در دقایق پایانی آرام دنبال شد تا بازی با همان نتیجه 3-1 به پایان رسد و لوس بلانکوس فاصله 4 امتیازی خود را با صدر حفظ کند.

برای مشاهده آمار دقیقه این بازی، به صفحه اختصاصی این دیدار در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

شرح گل ها

رئال سوسیداد 0-1 رئال مادرید | بورخا مایورال (دقیقه 19): ارسال تئو هرناندز در شلوغی محوطه جریمه به راموس رسید. کاپیتان رئال مادرید توپ را کنترل کرد اما نتوانست ضربه نهایی وارد کند تا مایورال از راه برسد و با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه رئال را پیش بیاندازد.

رئال سوسیداد 1-1 رئال مادرید | کوین رودریگز (دقیقه 29): ارسال آلوارز از سمت راست در محوطه جریمه رئال مادرید به کوین رودریگز رسید؛این بازیکن نیز بایک ضربه سر ضرب توپ را به سمت دروازه ناواس شلیک کرد و با اشتباه سنگربان رئال مادرید گل مساوی میزبان به ثمر رسید.

رئال سوسیداد 1-2 رئال مادرید | کوین رودریگز (گل به خودی) (دقیقه 36): فرار سریع مایورال روی یک ضد حمله با ارسال زمینی او همراه شد؛ ارسال این بازیکن را در بین راه رودریگز قطع کرد اما دفع توپ او خوب نبود وتوپ را از بین پاهای رولی به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا رئال دوباره پیش بیافتد.

رئال سوسیداد 1-3 رئال مادرید | گرت بیل (دقیقه 61): ایسکو با پاسی فوق العاده گرت بیل را در پشت دفاع سوسیداد صاحب توپ کرد؛ این بازیکن ولزی نیز با استفاده از سرعت خود بازیکن حریف را جا گذاشت و در مصافی تک به تک با رولی با ضربه ای چیپ به زیبایی اختلاف را به دو گل رساند.

رئال,سوسیداد,رئال,مادرید؛,بازگشت,مسیر,پیروزی,درخشش,مایورال,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44