زیدان: رکورد گلزنی رئال مادرید متعلق به بازیکنان تیم است؛ کم کم شاهد بیل واقعی خواهیم بود

ساخت وبلاگ
چکیده : زیدان: رکورد گلزنی رئال مادرید متعلق به بازیکنان تیم است؛ کم کم شاهد بیل واقعی خواهیم بود ... با عنوان : زیدان: رکورد گلزنی رئال مادرید متعلق به بازیکنان تیم است؛ کم کم شاهد بیل واقعی خواهیم بود بخوانید :

سرمربی فرانسوی لوس بلانکوس، از پیروزی دشوار تیم خود خوشحال است.

طرفداری- زین الدین زیدان، سرمربی موفق رئال مادرید، به دنبال پیروزی 3-1 تیم خود در آنوئتا و برابر رئال سوسیداد در نشست خبری خود حاضر شده و پاسخگوی خبرنگاران شد.

گفته های زیزو را به نقل از تارنمای رسمی باشگاه رئال مادرید می خوانید:

در نگاهی کلی به بازی

برای کسب این پیروزی، توانایی های خود را نشان دادیم زیرا بازی کردن در این ورزشگاه آسان نیست. رئال سوسیداد فصل را بسیار خوب آغاز کرده بود و ما برای 90 دقیقه عالی بازی کردیم؛ به ویژه در نیمه نخست. گل های بیل و بورخا برتری را برای ما به ارمغان آوردند ولی این دستاورد حاصل تلاش گروهی بود. باید بابت گلزنی در 73 بازی پیاپی، به بازیکنان خود تبریک بگوییم. آن ها کسانی هستند که می دوند، می جنگند و به این رکورد رسیدند. می توانیم در بازی های آینده نیز این روند را حفظ کنیم. ولی برای من، مهم ترین مسئله پیروزی است و این که چگونه به آن دست یافته ایم. ما از همان ابتدا خیلی خوب بازی کردیم.

گرت بیل

او یک مسابقه عالی را پشت سر گذاشت و این فقط به خاطر گلی که به ثمر رساند، نیست. از گلزنی او خوشحالم چون به این گل نیاز داشت. پس از 70 متر دویدن و زدن ضربه ای بسیار خوب به توپ آسان نبود و من برای او خوشحال هستم. او در بهترین فرم خود قرار ندارد ولی اندک اندک شاهد بیلِ واقعی خواهیم بود. می دانم که توانایی های او بیشتر از این هاست و ما باید در قبال او شکیبایی به خرج دهیم. او هم از گل خود خوشحال است چون فشاری را از روی دوش او برداشته است. ولی او همچنین در فاز دفاعی هم به سختی تلاش کرد.

مایورال

مایورال هم با ما هست و نقشی برای ایفا کردن دارد و امروز آن را نشان داد. فرصتی در اختیار او قرار داده شد و او بسیار عالی کار کرد؛ نه فقط بابت گلی که به ثمر رساند، بلکه در مجموع نمایش کاملی داشت. برای او خوشحالم چون بخشی از بازی این تیم شده است. بازی کردن در اینجا آسان نیست؛ آن ها حریفی سرسخت هستند و ما یک نمایش بسیار خوب داشتیم.

درباره تساوی برابر والنسیا و لوانته

ما برابر لوانته و در نیمه نخست بازی در لیگ قهرمانان به مشکل خوردیم. فارغ از آن دو بازی، من به نحوه بازی تیم خود می بالم. امروز برای ما مهم بود که سه امتیاز را کسب کرده و به بالای جدول پیشروی کنیم. تا پیش از بازی، رئال مادرید در شرایطی غیرعادی قرار داشت. حالا ما به مسیر خود بازگشته ایم ولی باید همین روال را حفظ کنیم چون چهارشنبه بازی دیگری در انتظار ماست.

بهترین بازی فصل؟

بله، به جز بازی برابر منچستریونایتد که فوق العاده بودیم. از بازی انجام داده خوشحالم و ما باید با همین فرمان جلو برویم. اگر همچون این بازی توان گذار را داشته باشیم، می توانیم به رقبای خود لطمه های بسیار بزنیم.

مسائل انگیزشی

هنگامی که دستاوردهای بسیاری همچون ما کسب کرده باشید، حفظ انگیزه سخت می شود. اما نکته عالی در مورد این بازیکنان این است که آن ها از عطش برخوردارند و امروز هم این مسئله را نشان دادند. می دانستیم که باید نمایش خوبی ارائه کنیم و همین کار را نیز انجام دادیم. حالا در جدول بالاتر رفته ایم. وقتی پیروزی های بسیاری کسب کنید، نه تنها از بُعد انگیزشی، بلکه همچین بابت انگیزه بالاتر رقبا جلوی شما، کارتان سخت می شود.

زیدان,رکورد,گلزنی,رئال,مادرید,متعلق,بازیکنان,است؛,شاهد,واقعی,خواهیم,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 20:44