اعتراف تلخ زیدان به کمبود مهاجم در رئال

ساخت وبلاگ
چکیده : در نشست خبری بازی با آپوئل رئال مادرید پس از دو تساوی متوالی خانگی در لالیگا فردا در لیگ قهرمانان ... با عنوان : اعتراف تلخ زیدان به کمبود مهاجم در رئال بخوانید :

در نشست خبری بازی با آپوئل

رئال مادرید پس از دو تساوی متوالی خانگی در لالیگا فردا در لیگ قهرمانان اولین بازی خود را برابر آپوئل برگزار خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال در چند هفته اخیر از ضعف گلزنی مهاجمانش رنج برده است. کریم بنزما و بیل از روزهای آرمانی خود به دور هستند تا جدایی موراتا و ماریانو بیشتر از همیشه به چشم بیاید.

 

زیدان در نشست خبری امروز خود در مورد شروع لیگ قهرمانان گفت:« از این اتفاق خوشحالم. ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم؛ ولی از فردا همه چیز برای ما از صفر شروع خواهد شد. بسیار هیجان زده ایم و مطلع از اینکه مسیر دشواری پیش رو داریم.»

 

 

 

 

دو تساوی خانگی متوالی:« سال گذشته هم چنین اتفاقی برای ما رخ داد و باید بگویم که نگران نیستم. البته که از این دو تساوی ناراحتم؛ ولی فوتبال همین است. تغییری در برنامه های ما ایجاد نشده و همچنان به کار و تمرین ادامه می دهیم. فردا هدف ما ارائه یک بازی خوب و پیروزی است.»

 

انتقاد به سیستم چرخشی:« شما خبرنگاران کار خودتان را انجام می دهید و من هم به عنوان مربی، سعیم را می کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. با این مجموعه بازیکنان می توان اهداف بلندی را دنبال کرد. من از داشتن این بازیکنان کاملا رضایت دارم و با احترام به تمام منتقدان باید بگویم که مثل گذشته کارم را انجام می دهم.»

 

ضعف در گلزنی:« واضح است که ما فصل قبل کنار مثلث بی بی سی، موراتا و ماریانو را هم در فاز حمله داشتیم و امسال فقط مایورال را داریم. شاید حرف شما درست باشد که در خط حمله با کمبود مهاجم نوک مواجهیم؛ ولی روی مایورال حساب باز کرده ام. او انگیزه های بالایی برای درخشش در رئال دارد. 

من هم دوست داشتم موراتا را حفظ می کردیم؛ ولی خود او تمایل به جدایی داشت و در ادامه نتوانستیم بازیکنی جای او جذب کنیم. رونالدو، کریم، گرت بیل و مایورال را در اختیار داریم و با همین داشته ها ادامه خواهیم داد.»

اعتراف,زیدان,کمبود,مهاجم,رئال,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : جمعه 24 شهريور 1396 ساعت: 15:03